ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 0 – 1

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ  0 – 1

Πιο τυχερή η Ναουσα

Μ’ ένα τέρμα στα τελευταία λεπτά του πρώτου ημιχρόνου, η Νάουσα πήρε μία νίκη γοήτρου με σκορ 0-1 μέσα στον Λαγκαδά και παρά την αντίδραση των γηπεδούχων στην επανάληψη που έχασαν ευκαιρίες για πάρουν έστω την ισοπαλία.

Οι κυριότερες φάσεις

45′ Ο Κωτσόπουλος με σουτ μέσα από την περιοχή κάνει το 0-1

90’ Σε κενή εστία ο Αθανασιάδης πλάσαρε άουτ.

Διαιτήτευσαν οι κ.κ. Τσαλουχίδης (ΕΠΣ Κιλκίς), Πασσαλής, Χρυσαΐδης (ΕΠΣ Χαλκιδικής).

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ (Α. Κατηκαρίδης): Ρίζος, Μουχάλης, Καραμπάς (55’ Αθανασιάδης), Μπάρμπας, Καραμανλής, Καλούδης, Αχαλινόπουλος (75’ Ντούνγκα), Κοντεών, Παυλίδης (55’ Κρυστάλης), Στεφανίδης, Πολίτης.

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ (Β. Ντίσιος): Γρηγοριάδης, Κασμερίδης, Γιαννόπουλος, Ζούρκος, Καπετάνος (80’ Νίκου), Περηφανόπουλος, Παντζαρτζίδης (52’ Ντινόπουλος), Σαμαρόπουλος, Κωτσόπουλος (90’ Δίμτσης), Χατζόπουλος, Μουρίκι