Απόλλων Καλαμαριάς-Λαγκαδάς o Τελικός Κυπέλλου

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική (16/10)

 

16 Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου 3-2

17 ΑΟ Καρδίας – Αλμωπός Αριδαίας 0-2 (0-0 κ.α., παρ.)

18 Μακεδονικός Φούφα – Λαγκαδάς 0-1

19 Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Δράμας 1-0 παρ. (0-0 κ.α.)

20 Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης 4-5 πέν. (3-3 κ.α., παρ.)

21 Δόξα Προσκυνητών – Εορδαϊκός 2-1

22 Νάουσα – Απόλλων Παραλιμνίου 2-1

Καβάλα: Περνάει άνευ αγώνος

 

2η αγωνιστική (13/11)

 

23 Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς 0-2

24 Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκυνητών 2-0

25 Καβάλα –  Αλμωπός Αριδαίας 3-4 πέν. (0-0 κ.α., παρ.)

26 Λαγκαδάς – Νάουσα 2-1 παρ. (1-1 κ.α.)

 

3η αγωνιστική (21/12)

 

27 Απόλλων Καλαμαριάς – Ορφέας Ξάνθης 4-1

28 Λαγκαδάς – Αλμωπός Αριδαίας 2-1

 

Τελικός σε ουδέτερη έδρα (22/02/2017)

 

Λαγκαδάς – Απόλλων Καλαμαριάς

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (16/10)
 

17 ΑΕ Καραϊσκάκης – Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0

18 ΑΕ Ιστιαίας – Ρήγας Φεραίος 2-1

19 Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Λάρισας 0-2

20 Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός 3-0

21 Αστέρας Πετριτή – Μ. Αετοί Ελευθεροχωρίου 0-3

22 Τηλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής 2-1

23 Αμβρακία Κωστακίων – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0 πεν. (1-1 κ.α., παρ.)

24 Πιερικός – Πύδνα Κίτρους 9-10 πέν. (0-0 κ.α., παρ.)

 

 

 

2η αγωνιστική (13/11)

 

25 Αμβρακία Κωστακιών – Απόλλων Λάρισας 1-2

26 Πύδνα Κίτρους – Τηλυκράτης 2-0

27 ΑΕ Καραϊσκάκης- Μ. Αετοί Ελευθεροχωρίου 4-3 πέν. (2-2 κ.α., 4-4 παρ.)

28 Νίκη Βόλου – ΑΕ Ιστιαίας 1-0

 

3η αγωνιστική (21/12)

 

29 Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης 2-3 πέν. (1-1 κ.α., 2-2 παρ.)

30 Πύδνα Κίτρους – Νίκη Βόλου 2-3

 

Τελικός σε ουδέτερη έδρα (22/02/2017)

 

ΑΕ Καραϊσκάκης – Νίκη Βόλου

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική (16/10)

 

16 Χαλκίδα – Αχαϊκή 2-3

17 Ζευγολατιό – Θήβα 4-3 παρ. (3-3 κ.α.)

18 Τσικλητήρας Πύλου – Παναχαϊκή 1-3 πέν. (1-1 κ.α., παρ.)

19 Παναρκαδικός – Δόξα Μεγαλόπολης 1-0

20 Παναργειακός – Ερμιονίδα 3-1

21 Αστέρας Αμαλιάδας – Λουτράκι 3-0

22 ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός 2-3

Φωστήρας: περνά άνευ αγώνος

 

2η αγωνιστική (13/11)

 

23 Αχαϊκή – Φωστήρας 1-0

24 Ζευγολατιό – Παναργειακός 3-1

25 Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός 2-1

26 Παναχαϊκή – Αιολικός 1-0

 

3η αγωνιστική (21/12)

 

27 Ζευγολατιό – Παναχαϊκή 0-1

28 Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή (11/01/2017)

 

Τελικός σε ουδέτερη έδρα (22/02/2017)

 

Παναχαϊκή – Νικητής 28

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική (16/10)

 

16 Ρόδος – Ιάλυσος 2-1

17 Ατσαλένιος – Ερμής Ζωνιανών 2-1

18 ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Εργοτέλης 10-11 πέν. (1-1 κ.α., παρ.)

19 Κηφισιά – Προοδευτική 4-0

20 Ηλυσιακός – Ιωνικός 4-2 πέν. (2-2 κ.α., παρ.)

21 Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Ραφήνας 1-0

22 Τριγλία Ραφήνας – Εθνικός 1-0

Πανθηραϊκός: Περνάει άνευ αγώνος

 

2η αγωνιστική (13/11)

 

23 Άγιος Ιερόθεος – Τριγλία Ραφήνας 4-0

24 Εργοτέλης – Κηφισιά 1-2

25 Πανθηραϊκός – Ρόδος 0-1

26 Ηλυσιακός – Ατσαλένιος 1-3

 

3η αγωνιστική (21/12)

27 Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά 3-5 πέν. (1-1 κ.α., παρ.)

28 Ρόδος – Ατσαλένιος (11/01/2017)

 

Τελικός σε ουδέτερη έδρα (22/02/2017)

Κηφισιά – Νικητής 28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.