Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α’-Β1-Β2 ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

 2020-2021

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

 

 

1η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

2η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

3η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

 

4η αγωνιστική

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

 

5η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

 

6η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

 

7η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

8η αγωνιστική

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

9η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

 

10η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

 

11η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

 

12η αγωνιστική

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

 

13η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

 

14η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

 

15η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

16η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

 

17η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

 

 

Β1  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

1η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

 

2η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

3η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

 

4η αγωνιστική

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

 

5η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

 

6η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

 

7η αγωνιστική

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’

 

 

Β2   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

 

2η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

 

3η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

 

4η αγωνιστική

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

 

5η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

 

6η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

 

7η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ

 

Α’ ΦΑΣΗ

Χωρίς αγώνα: ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

ΜΑΥΡ.ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

Μ.ΑΛΕΞ.ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

 

B ΦΑΣΗ

Προκρίνονται χωρίς αγώνα: ΑΣΤ.ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ, ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ, ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ, ΝΙΚ.ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ, ΝΙΚ.ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ-ΚΑΛΑΜΩΝΑΣ, ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ, ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

 

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΕΘΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΚΕΡ.ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ-ΝΙΚ.ΔΟΥΜΠΕΣΑ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ

ΝΙΚ.ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

 

Comment here