Λάδι στην Φωτιά ρίχνει η Κλήρωση του Κυπέλλου

 

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (16/10)

 

Καβάλα: Περνάει χωρίς παιχνίδι στην επόμενη αγωνιστική

Ορφέας Ξάνθης ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου (16)

ΑΟ Καρδίας – Αλμωκός Αριδαίας (17)

Μακεδονικός Φούφα – Λαγκαδάς (18)

Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Δράμας (19)

Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης (20)

Δόξα Προσκυνητών – Εορδαϊκός (21)

Νάουσα – Απόλλων Παραλιμνίου (22)

 

2η αγωνιστική (13/11)

Νικητής 20- Νικητής 19 (23)

Νικητής 16- Νικητής 21 (24)

Καβάλα –  Νικητής 17 (25)

 Νικητής 18- Νικητής 22 (26)

 

3η αγωνιστική (14/12)

Νικητής 23- Νικητής 24 (27)

Νικητής 26- Νικητής 25 (28)

 

Τελικός σε ουδέτερη έδρα (22/02/2017)

Νικητής 28- Νικητής 27

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (16/10)

Καραϊσκάκης – Εθνικός Φιλιππιάδας (17)

ΑΕ Ιστιαίας – Ρήγας Φεραίος (18)

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Λάρισας (19)

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός (20)

Αστέρας Πετριτή – Μ. Α. Ελευθεροχωρίου (21)

Τηλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής (22)

Αμβρακία Κωστακίων  – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (23)

Πιερικός – Πύδνα Κίτρους (24)

 

2η αγωνιστική (13/11)

Νικητής 23- Νικητής 19 (25)

Νικητής 24- Νικητής 22 (26)

Νικητής 17- Νικητής 21 (27)

Νικητής 20- Νικητής 18 (28)

 

3η αγωνιστική (14/12)

Νικητής 25- Νικητής 27 (29)

Νικητής 26- Νικητής 28 (30)

 

Τελικός σε ουδέτερη έδρα (22/02/2017)

Νικητής 29- Νικητής 30

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (16/10)

Χαλκίδα – Αχαϊκή

Ζευγολατιό – Θήβα

Τσικλητήρας Πύλου – Παναχαϊκή

Παναρκαδικός – Δόξα Μεγαλόπολης

Παναργειακός – Ερμιονίδα

Αστέρας Αμαλιάδας – Λουτράκι

ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός

Στην επόμενη φάση: Φωστήρας

 

2η αγωνιστική (13/11)

Νικητής 16 – Φωστήρας (23)

Νικητής 17 – Νικητής 20 (24)

Νικητής 21 – Νικητής 19 (25)

Νικητής 18 – Νικητής 22 (26)

 

3η αγωνιστική (14/12)

Νικητής 24 – Νικητής 26 (27)

Νικητής 25 – Νικητής 23 (28)

 

Τελικός σε ουδέτερη έδρα (22/02/2017)

Νικητής 27 – Νικητής 28

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (16/10)

Ρόδος – Ιάλυσος (16)

Ατσαλένιος – Ερμής Ζωνιανών (17)

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Εργοτέλης (18)

Κηφισιά – Προοδευτική (19)

Ηλυσιακός – Ιωνικός (20)

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Ραφήνας (21)

Τριγλία Ραφήνας – Εθνικός (22)

Πανθηραϊκός: Περνάει στην επόμενη φάση χωρίς παιχνίδι

 

2η αγωνιστική (13/11)

Νικητής 21 – Νικητής 22 (23)

Νικητής 17 – Νικητής 19 (24)

Πανθηραϊκός – Νικητής 16 (25)

Νικητής 20 – Νικητής 17 (26)

 

3η αγωνιστική (14/12)

Νικητής 23 – Νικητής 24 (27)

Νικητής 25 – Νικητής 26 (28)

Τελικός σε ουδέτερη έδρα (22/02/2017)

Νικητής 27- Νικητής 28

 

sofia  lisiova