Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Όλες οι αγωνιστικές των πρωταθλημάτων EΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ:
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –

2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –

4η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –

5η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: –

6η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –

8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –

9η αγωνιστική
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –

10η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ:
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –

11η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –

12η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –

13η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: –

4η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: –
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –

8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –

10η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: –
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –

11η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: –

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

 

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: –
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –

2η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: –

3η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: –

5η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –

7η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –

8η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –

9η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –

10η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –

11η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: –
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –