1η αγωνιστικη Δόξα Δράμας – Καμπανιακός

ΚΛΗΡΩΣΗ 1ου ΟΜΙΛΟΥ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
Πρεμιέρα με Καμπανιακό οι «Μαυραετοί»

 

Πραγματοποιήθηκε σε ξενοδοχείο της Πάτρας, το βράδυ της Πέμπτης 25 Αυγούστου 2016, η κλήρωση των αγωνιστικών ημερών για το πρωτάθλημα του ομίλου της Γ Εθνικής κατηγορίας για την περίοδο 2016-17, το οποίο έχει οριστεί να ξεκινήσει στις 11 Σεπτεμβρίου και με την Δόξα Δράμας να κάνει πρεμιέρα στην έδρα ης κόντρα στον Καμπανιακό. Όλο το πρόγραμμα του 1ου γύρου και αντίστροφα στο 2ο έχει ως εξής:

 

 

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική 16η

ΑΟ Καρδίας – Ορφέας Ξάνθης

Μακεδονικός Φούφα – Λαγκαδάς

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Απόλλων Καλαμαριάς

Καβάλα – Δόξα Προσκυνητών

Νάουσα – Εορδαϊκός

Δόξα Δράμας – Καμπανιακός

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

 

2η αγωνιστική 17η

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Καρδίας

Ορφέας Ξάνθης – Μακεδονικός Φούφα

Λαγκαδάς – Καβάλα

Απόλλων Καλαμαριάς – Νάουσα

Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός – Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό: ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου

 

3η αγωνιστική 18η

ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Δράμας – Λαγκαδάς

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκυνητών

Εορδαϊκός – Καμπανιακός

Ρεπό: Νάουσα

 

4η αγωνιστική 19η

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – ΑΟ Καρδίας

Μακεδονικός Φούφα – Καβάλα

Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας

Λαγκαδάς – Απόλλων Παραλιμνίου

Απόλλων Καλαμαριάς – Καμπανιακός

Δόξα Προσκυνητών – Εορδαϊκός

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

 

5η αγωνιστική 20ή

ΑΟ Καρδίας – Καβάλα

Νάουσα – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου

Δόξα Δράμας – Μακεδονικός Φούφα

Νέστος Χρυσούπολης – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Εορδαϊκός – Λαγκαδάς

Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Προσκυνητών

Ρεπό: Καμπανιακός

 

6η αγωνιστική 21η

Νάουσα – ΑΟ Καρδίας

Καβάλα – Δόξα Δράμας

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Νέστος Χρυσούπολης

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Παραλιμνίου

Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός

Ορφέας Ξάνθης – Εορδαϊκός

Λαγκαδάς – Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών

 

7η αγωνιστική 22η

ΑΟ Καρδίας – Δόξα Δράμας

Νέστος Χρυσούπολης – Νάουσα

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

Καμπανιακός – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου

Εορδαϊκός – Μακεδονικός Φούφα

Δόξα Προσκυνητών – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Καλαμαριάς – Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Λαγκαδάς

 

8η αγωνιστική 23η

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΟ Καρδίας

Δόξα Δράμας – Απόλλων Παραλιμνίου

Νάουσα – Καμπανιακός

Καβάλα – Εορδαϊκός

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Δόξα Προσκυνητών

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Καλαμαριάς

Αλμωπός Αριδαίας – Λαγκαδάς

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

 

9η αγωνιστική 24η

ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Παραλιμνίου

Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης

Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας

Δόξα Προσκυνητών – Νάουσα

Απόλλων Καλαμαριάς – Καβάλα

Λαγκαδάς – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου

Ορφέας Ξάνθης – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

 

10η αγωνιστική 25η

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας

Απόλλων Παραλιμνίου – Εορδαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προσκυνητών

Δόξα Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς

Νάουσα – Λαγκαδάς

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Ορφέας Ξάνθης

Μακεδονικός Φούφα – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Καβάλα

 

11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Καρδίας – Εορδαϊκός

Δόξα Προσκυνητών – Καμπανιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Απόλλων Παραλιμνίου

Λαγκαδάς – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Νάουσα

Αλμωπός Αριδαίας – Καβάλα

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου

Ρεπό: Δόξα Δράμας

 

12η αγωνιστική 27η

Δόξα Προσκυνητών – ΑΟ Καρδίας

Εορδαϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς

Καμπανιακός – Λαγκαδάς

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Δράμας – Αλμωπός Αριδαίας

Νάουσα – Μακεδονικός Φούφα

Καβάλα – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

 

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Λαγκαδάς – Δόξα Προσκυνητών

Ορφέας Ξάνθης – Καμπανιακός

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Παραλιμνίου

Μακεδονικός Φούφα – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Δόξα Δράμας

Καβάλα – Νάουσα

Ρεπό: Εορδαϊκός

 

14η αγωνιστική 29η

Λαγκαδάς – ΑΟ Καρδίας

Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Ξάνθης

Εορδαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας

Καμπανιακός – Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

Δόξα Δράμας – Νάουσα

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

 

15η αγωνιστική 30ή

Ορφέας Ξάνθης – Λαγκαδάς

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Μακεδονικός Φούφα – Δόξα Προσκυνητών

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Εορδαϊκός

Καβάλα – Καμπανιακός

Νάουσα – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας