Γ’ Εθνική: Ο Σημαιάκης σφυρίζει στο Εθνικός –Δόξα Δράμας

 

 Ο πολύπειρος ρέφερι  Απ. Σημαιάκης

 

 

Γ’ Εθνική: Ο Σημαιάκης σφυρίζει στο Εθνικός –Δόξα Δράμας

 

Ντέρμπι στη Καβάλα έχει το μενού της εμβόλιμης 8ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής (4/11). Ο ΑΟΚ υποδέχεται το Νέστο Χρυσούπολης και το ματς θα διευθύνει ο Γιώργος Κυριαζίδης της ΕΠΣ Έβρου. Παρατηρητής θα είναι ο Δημ. Κωνσταντάρας της ΕΠΣ Καβάλας.

Ο τρίτος της καβαλιώτικης παρέας, το Βυζάντιο παίζει στη Χαλάστρα με τον Καμπανιακό και ρέφερι τον Β. Σιδερίδη της ΕΠΣ Καστοριάς.

Οι διαιτητές μέλη της ΕΠΣ Καβάλας Φ. Καμπερίδης και Εμ. Μηναδάκης θα είναι βοηθοί του Απ. Σημαιάκη (ΕΠΣ Χαλκιδικής) στο ματς Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Δόξα Δράμας.

Ρεπό έχει η Κοζάνη. Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής (4/11) στον 1ο όμιλο της Γ’ Εθνικής:

 

Εθνικός Αγιονερίου-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Διαιτητές: Τσιτσανούδης, Νίκζας, Ακριβός (ΕΠΣ Λάρισας)

Παρατηρητής:  Τερματζίδης (ΕΠΣ Σερρών)

 

Καμπανιακός-Βυζάντιο

Διαιτητές: Σιδερίδης (ΕΠΣ Καστοριάς), Μωϋσιάδης, Στεφούδης (ΕΠΣ Γρεβενών)

Παρατηρητής: Καρακελίδης (ΕΠΣ Πέλλας)

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΠΕ Λαγκαδά

Διαιτητές: Χιώτης, Τζανής, Σταφυλάς (ΕΠΣ Τρικάλων)

Παρατηρητής: Νίτσας (ΕΠΣ Λάρισας)

 

Εορδαϊκός-Θύελλα Φιλώτα

Διαιτητές: Πάνος, Κόλλιας, Ράπτη (ΕΠΣ Ηπείρου)

Παρατηρητής: Νόνας-Γεωργίου (ΕΠΣ Καστοριάς)

 

ΑΟ Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης

Διαιτητές:  Κυριαζίδης, Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος (ΕΠΣ Έβρου)

Παρατηρητής: Κωνσταντάρας (ΕΠΣ Καβάλας)

 

Εθνικός Αλεξ/λης -Δόξα Δράμας

Διαιτητές: Σημαιάκης (ΕΠΣ Χαλκιδικής), Καμπερίδης, Μηναδάκης (ΕΠΣ Καβάλας)

Παρατηρητής: Ντοσίδης (ΕΠΣ Θράκης)

 

Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς (17.00)

Διαιτητές: Μπλούνας, Δόσκορης (ΕΠΣ Φθιώτιδας), Καρακώστας (ΕΠΣ Λάρισας)

Παρατηρητής: Σταμούλης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

Εθνικός Σερρών-Έβρος Σουφλίου

Διαιτητές: Μελτζανίδης, Γιάντσης (ΕΠΣ Ημαθίας), Μίσκος (ΕΠΣ Πέλλας)

Παρατηρητής: Τσενεκίδης (ΕΠΣ Δράμας)

 

Σημαιάκης Απόστολος
Ημ/νία Γεννήσεως: 25/05/1979
Χώρα:   Ελλάδα
Περιοχή: Χαλκιδική
  Βιογραφικό    Αγώνες
……..

  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΥΠ ΕΥΡ ΕΘΝ ΑΛΛ ΣΥΝ
ΣΕΖΟΝ Α B Γ ΑΔ
2007-2008 3 3
2008-2009 4 4
2009-2010 5 5
2010-2011 4 1 1 6
2011-2012 4 4
2012-2013 5 1 6
2013-2014 5 4 9
2014-2015 6 3 9
2015-2016 1 1
ΣΥΝ 25 20 2 47
 ΑΔ: Αγώνες Διαβάθμισης