Δείτε το πρόγραμμα των αγωνιστικών του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

 

 

Δείτε το πρόγραμμα των αγωνιστικών του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

 

1η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  – Αετός Ορφανού
Καβάλα  – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης  – Δόξα Προσκηνυτών
Ελπίδα Σκουτάρεως  – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
2η αγωνιστική
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης  – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου  – Καβάλα
Αετός Ορφανού  – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου  – Ελπίδα Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  – Δόξα Προσκηνυτών
3η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα  – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης  – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σκουτάρεως  – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  – Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκηνυτών  – Άρης Αβάτου
4η αγωνιστική
Καβάλα  – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  – Ελπίδα Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης  – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου  – Δόξα Προσκηνυτών
Άρης Αβάτου  – Αετός Ορφανού
5η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  – Ορφέας Ξάνθης
Ελπίδα Σκουτάρεως  – Καβάλα
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκηνυτών  – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου  – Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού  – Απόλλων Παραλιμνίου
6η αγωνιστική
Ελπίδα Σκουτάρεως  – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης  – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα  – Δόξα Προσκηνυτών
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  – Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης  – Απόλλων Παραλιμνίου
7η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκηνυτών  – Ελπίδα Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου  – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού  – Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου  – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης  – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
8η αγωνιστική
Δόξα Προσκηνυτών  – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σκουτάρεως  – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης  – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα  – Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
9η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  – Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού  – Δόξα Προσκηνυτών
Απόλλων Παραλιμνίου  – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης  – Ελπίδα Σκουτάρεως
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  – Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  – Καβάλα
10η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  – ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου  – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκηνυτών  – Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ελπίδα Σκουτάρεως  – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Ξάνθης  – Καβάλα
11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης  – Αετός Ορφανού
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  – Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  – Δόξα Προσκηνυτών
Καβάλα  – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Ξάνθης  – Ελπίδα Σκουτάρεως