Kλήρωση πρωταθλημάτων και κυπέλλου της ΕΠΣΔ

Η κλήρωση των πρωταθλημάτων και του κυπέλλου (Α΄-Β΄Φάση) της ΕΠΣΔ (αναλυτικά τα προγράμματα)

 

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας 24 Αυγούστου παρουσία του Δημάρχου
Δράμας Χρ.Μαμσάκου και του Εντεταλμένου Συμβούλου σε θέματα αθλητισμού
Αναστ.Βασιλειάδη, η καθιερωμένη κλήρωση των πρωταθλημάτων και της πρώτης και
δεύτερης φάσης του κυπέλλου της ΕΠΣ Δράμας. Δείτε όλα τα προγράμματα των
πρωταθλημάτων και του κυπέλλου (A΄και Β΄Φάση)

 

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 

1η αγωνιστική


ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ
ΧΩΡΙΣΤΗ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ
ΠΕΡΙΘΩΡΙ-ΚΥΡΓΙΑ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΠΡΟΑΣΤΙΟ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΔΟΞΑΤΟ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΚΑΛΙΦΥΤΟΣ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

2η αγωνιστική


ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ-ΧΩΡΙΣΤΗ
ΠΕΤΡΟΥΣΑ-ΠΕΡΙΘΩΡΙ
ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΚΥΡΓΙΑ-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΟ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΔΟΞΑΤΟ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ

3η αγωνιστική
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΩΡΙΣΤΗ
ΠΕΡΙΘΩΡΙ-ΣΙΤΑΓΡΟΙ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ-ΚΥΡΓΙΑ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΙ-ΠΡΟΑΣΤΙΟ
ΔΟΞΑΤΟ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

4η αγωνιστική
ΠΕΡΙΘΩΡΙ-ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΩΡΙΣΤΗ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ
ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΣΑ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΚΥΡΓΙΑ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΟ-ΔΟΞΑΤΟ

5η αγωνιστική
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΠΕΡΙΘΩΡΙ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΧΩΡΙΣΤΗ
ΚΑΛΜΠΑΚΙ-ΣΙΤΑΓΡΟΙ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ
ΔΟΞΑΤΟ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ
ΚΥΡΓΙΑ-ΠΡΟΑΣΤΙΟ

6η αγωνιστική
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΕΡΙΘΩΡΙ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
ΧΩΡΙΣΤΗ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ
ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ-ΔΟΞΑΤΟ
ΠΕΤΡΟΥΣΑ-ΠΡΟΑΣΤΙΟ
ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ-ΚΥΡΓΙΑ

7η αγωνιστική
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ-ΠΕΡΙΘΩΡΙ
ΔΟΞΑΤΟ-ΧΩΡΙΣΤΗ
ΠΡΟΑΣΤΙΟ-ΣΙΤΑΓΡΟΙ
ΚΥΡΓΙΑ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
ΠΕΤΡΟΥΣΑ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ

8η αγωνιστική
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ-ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΔΟΞΑΤΟ
ΠΕΡΙΘΩΡΙ-ΠΡΟΑΣΤΙΟ
ΧΩΡΙΣΤΗ-ΚΥΡΓΙΑ
ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ
ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ

9η αγωνιστική
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
ΔΟΞΑΤΟ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΡΟΑΣΤΙΟ-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ
ΚΥΡΓΙΑ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ-ΠΕΡΙΘΩΡΙ
ΠΕΤΡΟΥΣΑ-ΧΩΡΙΣΤΗ
ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ-ΣΙΤΑΓΡΟΙ

10η αγωνιστική
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΔΟΞΑΤΟ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ-ΠΡΟΑΣΤΙΟ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΚΥΡΓΙΑ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ
ΠΕΡΙΘΩΡΙ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
ΧΩΡΙΣΤΗ-ΣΙΤΑΓΡΟΙ

11η αγωνιστική
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΟΞΑΤΟ
ΠΡΟΑΣΤΙΟ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ
ΚΥΡΓΙΑ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
ΠΕΤΡΟΥΣΑ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ
ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΧΩΡΙΣΤΗ-ΠΕΡΙΘΩΡΙ

12η αγωνιστική
ΠΡΟΑΣΤΙΟ-ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΟΞΑΤΟ-ΚΥΡΓΙΑ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΣΙΤΑΓΡΟΙ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΧΩΡΙΣΤΗ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΠΕΡΙΘΩΡΙ

13η αγωνιστική
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΥΡΓΙΑ
ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ-ΠΡΟΑΣΤΙΟ
ΠΕΤΡΟΥΣΑ-ΔΟΞΑΤΟ
ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ
ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΧΩΡΙΣΤΗ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
ΠΕΡΙΘΩΡΙ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ

14η αγωνιστική
ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΥΡΓΙΑ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ
ΠΡΟΑΣΤΙΟ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
ΔΟΞΑΤΟ-ΣΙΤΑΓΡΟΙ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ-ΧΩΡΙΣΤΗ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΠΕΡΙΘΩΡΙ
ΚΑΛΜΠΑΚΙ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ

15η αγωνιστική
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ
ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ-ΚΑΛΟΣ ΑΓΡΟΣ
ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΚΥΡΓΙΑ
ΧΩΡΙΣΤΗ-ΠΡΟΑΣΤΙΟ
ΠΕΡΙΘΩΡΙ-ΔΟΞΑΤΟ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

 

 

Σημείωση: Στο δεύτερο γύρο, το πρόγραμμα είναι το αντίστροφο.

 

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία (1ος Όμιλος)

1η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΔΡΙΑΝΗ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΦΤΕΛΙΑ-ΝΕΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ
ΠΑΜΑ-ΝΕΑ ΑΜΙΣΟΣ
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ

2η αγωνιστική
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΑΔΡΙΑΝΗ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΦΤΕΛΙΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΠΑΜΑ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ-ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ
Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ
3η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΑΔΡΙΑΝΗ
ΦΤΕΛΙΑ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΠΑΜΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ-Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ-ΝΕΑ ΑΜΙΣΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

4η αγωνιστική
ΦΤΕΛΙΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΔΡΙΑΝΗ-ΠΑΜΑ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ
Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ

5η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΠΑΜΑ
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΦΤΕΛΙΑ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-ΑΔΡΙΑΝΗ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ-ΝΕΑ ΑΜΙΣΟΣ

6η αγωνιστική
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΜΑ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΦΤΕΛΙΑ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΔΡΙΑΝΗ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΝΕΑ ΑΜΙΣΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ

7η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ-ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ-ΠΑΜΑ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ-ΦΤΕΛΙΑ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ-ΑΔΡΙΑΝΗ
Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

8η αγωνιστική
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ
ΠΑΜΑ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
ΦΤΕΛΙΑ-ΝΕΑ ΑΜΙΣΟΣ
ΑΔΡΙΑΝΗ-Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

9η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ-ΠΑΜΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΦΤΕΛΙΑ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΑΔΡΙΑΝΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

10η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ-Ν.ΑΜΙΣΟΣ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΠΑΜΑ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΦΤΕΛΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΑΔΡΙΑΝΗ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

11η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΠΑΜΑ
ΑΔΡΙΑΝΗ-ΦΤΕΛΙΑ

12η αγωνιστική
Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ-Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΑΔΡΙΑΝΗ
ΠΑΜΑ-ΦΤΕΛΙΑ

13η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-Ν.ΑΜΙΣΟΣ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ
ΑΔΡΙΑΝΗ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ
ΦΤΕΛΙΑ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ
ΠΑΜΑ-ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ

14η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ-ΑΔΡΙΑΝΗ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ-ΦΤΕΛΙΑ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ-ΠΑΜΑ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ

15η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ
ΑΔΡΙΑΝΗ-Ν.ΑΜΙΣΟΣ
ΦΤΕΛΙΑ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
ΠΑΜΑ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ

 

 

Σημείωση: Στο δεύτερο γύρο, το πρόγραμμα είναι το αντίστροφο.

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία (2ος Όμιλος)

1η αγωνιστική
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ-ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ
ΒΩΛΑΚΑΣ-Κ.ΒΡΥΣΗ
ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ
ΑΡΓΥΡΟΎΠΟΛΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

2η αγωνιστική
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-ΒΩΛΑΚΑΣ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ-ΓΡΑΜΜΕΝΗ
Κ.ΒΡΥΣΗ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

3η αγωνιστική
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ-Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ
ΒΩΛΑΚΑΣ-ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ
ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-Κ.ΒΡΥΣΗ

4η αγωνιστική
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ-ΒΩΛΑΚΑΣ
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ-ΓΡΑΜΜΕΝΗ
ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ-Κ.ΒΡΥΣΗ

5η αγωνιστική
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΒΩΛΑΚΑΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ
ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ
Κ.ΒΡΥΣΗ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ

6η αγωνιστική
ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΒΩΛΑΚΑΣ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ-ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ-Κ.ΒΡΥΣΗ
ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ-ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ

7η αγωνιστική
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΡΑΜΜΕΝΗ
ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΒΩΛΑΚΑΣ
Κ.ΒΡΥΣΗ-ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ

8η αγωνιστική
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ
ΓΡΑΜΜΕΝΗ-Κ.ΒΡΥΣΗ
ΒΩΛΑΚΑΣ-ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ-ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ

9η αγωνιστική
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ
Κ.ΒΡΥΣΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-ΓΡΑΜΜΕΝΗ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΒΩΛΑΚΑΣ
ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ-Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ

10η αγωνιστική
Κ.ΒΡΥΣΗ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ
ΒΩΛΑΚΑΣ-Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ

11η αγωνιστική
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-Κ.ΒΡΥΣΗ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ
ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ-ΓΡΑΜΜΕΝΗ
ΒΩΛΑΚΑΣ-ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ

12η αγωνιστική
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Κ.ΒΡΥΣΗ-ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ
ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΒΩΛΑΚΑΣ

13η αγωνιστική
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ-ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ-Κ.ΒΡΥΣΗ
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΣ-ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ
ΒΩΛΑΚΑΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΡΑΜΜΕΝΗ

Σημείωση: Στο δεύτερο γύρο, το πρόγραμμα είναι το αντίστροφο.

 

 

Α’ Φάση Κυπέλλου (13/9/2015)

ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ

ΠΑΜΑ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ

ΒΩΛΑΚΑΣ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΝΕΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ

ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ

ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-ΑΔΡΙΑΝΗ

ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

Κ.ΒΡΥΣΗ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

 

Β’ Φάση Κυπέλλου (20/9/2015)

 

ΣΙΤΑΓΡΟΙ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ)

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ-ΔΟΞΑΤΟ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ

(ΒΩΛΑΚΑΣ-ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ)-ΠΕΡΙΘΩΡΙ

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΚΥΡΓΙΑ

(ΠΑΜΑ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ)-(ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

(ΒΑΘΥΤΟΠΟΣ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ)-ΠΡΟΑΣΤΙΟ

(Ν.ΑΜΙΣΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ)-(ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΝΕΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ)

(ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ)-ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΣΑ-(ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗ)

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

(Κ.ΒΡΥΣΗ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ)-(ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ-Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ)

Κ.ΑΓΡΟΣ-(ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-ΑΔΡΙΑΝΗ)

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΣΤΗ Γ΄ΦΑΣΗ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΚΑΙ
Ο ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ.