B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

Κύπελλο ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ ….Η ΚΛΗΡΩΣΗ 1η αγωνιστική        11/9/2021

    1η αγωνιστική        11/9/2021

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική  

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

 

 2η αγωνιστική

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

 

 3η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

 

 4η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

 

5η αγωνιστική

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

 

2η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

3η αγωνιστική

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩN

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

 4η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

 

5η αγωνιστική

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

 

 2η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

 

 3η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

 4η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

 

5η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 1η αγωνιστική

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 2η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

 

 3η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

 4η αγωνιστική

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 5η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 1η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

 

2η αγωνιστική

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

 

 3η αγωνιστική

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ» – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

 

 4η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

 

 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»

 

 

 

Comment here