ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ : Ο Κιοτζένης στο Λαγκαδάς – Προσοτσάνη

 

Ο Κιοτζένης στον Λαγκαδά

  Βιογραφικό    Αγώνες
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΥΠ ΕΥΡ ΕΘΝ ΑΛΛ ΣΥΝ
ΣΕΖΟΝ Α B Γ ΑΔ  
2005-2006 3 3
2006-2007 2 2
2007-2008 2 2
2008-2009 3 1 4
2009-2010 7 2 1 10
2010-2011 5 5
2011-2012 6 6
2012-2013 9 2 11
2013-2014 5 4 1 10
2014-2015 7 2 9
ΣΥΝ 44 12 6 62
         ΑΔ: Αγώνες Διαβάθμισης

 

 

 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ
 
Οι τριπλέτες της πρεμιέρας του Βορρά

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής των μπαράζ ανόδου για την Γ’ Εθνική, για την Κυριακή 10/5 (17.00). Έτσι στους τέσσερις ομίλους του Βορρά έχουμε:

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ο Μαλουτάς σφυρίζει στο Άβατο- Νέστος

 

Ο πρωταθλητής της ΕΠΣ Καβάλας, Νέστος, στην πρεμιέρα του 1ου ομίλου, ταξιδεύει

στο γήπεδο της Φελώνης με τον Άρη Αβάτου και θα σφυρίξει ο Δημήτρης Μαλουτάς της ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά:

 

Δόξα Προσκυνητών  (ΕΠΣ Θράκης)– Α.Ε. Διδυμοτείχου (ΕΠΣ Έβρου)

Διαιτητές: Αγγελάκης, Νατσιόπουλος, Νικολαϊδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

Άρης Αβάτου (ΕΠΣ Ξάνθης) – Νέστος (ΕΠΣ Καβάλας)

Διαιτητές: Μαλουτάς, Παρασίου (ΕΠΣ Ημαθίας), Πάτρας (ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ο Κιοτζένης στον Λαγκαδά

 

Πρεμιέρα και στον όμιλο όπου συμμετέχουν οι δύο ομάδες της Θεσσαλονίκης και οι πρωταθλητές της δράμας και των Σερρών, με τους διαιτητές που ορίστηκαν να είναι:

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Γ,Σ, Προσοτσάνης

Κιοτζένης, Εμπλιούκ (Ξάνθης, Λαζρής )Καβάλας).

 

Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Συμεωνίδης, Γιαννούζης, Θεολόγου (Πιερίας.

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Το Σάββατο Ειρηνούπολη-Κιλκισιακός

 

Ο ΑΣ Ειρηνούπολης κάνει πρεμιέρα στη διαδικασία στην έδρα του Κιλκισιακού, μία αναμέτρηση που θα διεξαχθεί το Σάββατο 9/5, καθώς την Κυριακή διεξάγεται η αναμέτρηση του Εθνικού Αγιονερίου με τον Πανσερραϊκό και ως εκ τούτου η αστυνομία ζήτησε τη μετάθεση του αγώνα.

Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο ρέφερι Football League Φώτης Φωτιάδης από την ΕΠΣ Καστοριάς, με βοηθούς τους Βασίλη Ιωαννίδη και Θόδωρο Τζιουβάρα από την Κοζάνη.

Στην αναμέτρηση Μουδανιά – Απόλλων Κρύας Βρύσης, η ΚΕΔ όρισε τον Σταμάτη Μολιχιτούδη από την ΕΠΣ Μακεδονίας, με βοηθούς τους Ηλία Παπαδόπουλο και Αργύρη Ντάβελα από τον ίδιο Σύνδεσμο.

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Και ο όμιλος της Δυτικής Μακεδονίας κάνει την πρεμιέρα του αυτή την Κυριακή με τους διαιτητές που ορίστηκαν να είναι:

 

Παναργειακός Αργ. Οραστ. – Α.Ε.Π. Βατόλακκου

Μπαλατσούκας, Τίκας (Θεσπρωτίας), Μωϋσιάδης (Ηπείρου)

 

ΠΑΣ Φλώρινα – Εορδαϊκός

Κατσικογιάννης, Καραλής Κόλλιας (Ηπείρου).