Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων -κυπέλλου της ΕΠΣΔ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

1η αγωνιστική

 

Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ: –

3η αγωνιστική
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ: –

4η αγωνιστική
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –

5η αγωνιστική
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ: –
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –

7η αγωνιστική
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

8η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –

9η αγωνιστική
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ: –
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –

10η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –

11η αγωνιστική
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –

12η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –

13η αγωνιστική
Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –

14η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: –
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: –
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: –

15η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: –
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: –
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ: –
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: –

………………………………………………………………………………………………………….

           Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – Β1 ΟΜΙΛΟΣ 

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β : –

2η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –

4η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β : –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –

6η αγωνιστική
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β : –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β : –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –

8η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –

10η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: –
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: –
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: –

11η αγωνιστική
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΣ Β : –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: –

………………………………………………………………………………………..

                                                        Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – Β2 ΟΜΙΛΟΣ 

1η αγωνιστική
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ: –

4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ: –

5η αγωνιστική
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –

6η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –

7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: –
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: –

8η αγωνιστική
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ: –
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –

9η αγωνιστική
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: –
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: –
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: –

………………………………………….
                                                ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Α ΄ ΦΑΣΗ 2018-2019

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

1. ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
2. ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
5. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

      ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Β ΄ ΦΑΣΗ 2018-2019

1. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣΤ.ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΕ ΝΙΚΗΤΗ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

2. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕ ΝΙΚΗΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ –ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

3. ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

4. ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΕ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ